SRN3010BTA-3R3M
Numer produktu DigiKey
118-SRN3010BTA-3R3MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRN3010BTA-3R3MCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRN3010BTA-3R3MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRN3010BTA-3R3M
Opis
FIXED IND 3.3UH 2.2A 156 MOHM
Szczegółowy opis
3.3 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 2.2 A Maks. 156mOhm 1212 (3030 metryczne)
Modele EDA/CAD
SRN3010BTA-3R3M Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 156mOhm
Prod.
Q przy częst.
10 przy 1MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
86MHz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Obudowa dostawcy urządzenia
3010
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,118" x 0,118" (3,00mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
1,4A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)