SRN3010BTA-1R5M
Numer produktu DigiKey
118-SRN3010BTA-1R5MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRN3010BTA-1R5MCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRN3010BTA-1R5MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRN3010BTA-1R5M
Opis
FIXED IND 1.5UH 2.8A 90 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.5 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 2.8 A Maks. 90mOhm 1212 (3030 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRN3010BTA-1R5M Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 90mOhm
Prod.
Q przy częst.
10 przy 1MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
115MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
1212 (3030 metryczne)
Tolerancja
±20%
Obudowa dostawcy urządzenia
3010
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,118" x 0,118" (3,00mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
1,9A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)