SRN2512-1R0M
Numer produktu DigiKey
SRN2512-1R0MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRN2512-1R0MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRN2512-1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRN2512-1R0M
Opis
FIXED IND 1UH 3.5A 57 MOHM SMD
Szczegółowy opis
1 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 3.5 A Maks. 57mOhm 1008 (2520 metryczne)
Modele EDA/CAD
SRN2512-1R0M Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 57mOhm
Prod.
Q przy częst.
10 przy 1MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
120MHz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
3,9A