SRN2510-1R0M nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Eaton - Electronics Division
W magazynie: 2 304
Arkusz danych
1 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 2.2 A Maks. 80mOhm 1008 (2520 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SRN2510-1R0M
Numer produktu DigiKey
SRN2510-1R0MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRN2510-1R0MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRN2510-1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRN2510-1R0M
Opis
FIXED IND 1UH 2.2A 80 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SRN2510-1R0M Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 80mOhm
Prod.
Q przy częst.
10 przy 1MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
140MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
1008 (2520 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
1008 (2520 metryczne)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,040" (1,02mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
2,7A