SRN2010BTA-6R8M
Numer produktu DigiKey
118-SRN2010BTA-6R8MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRN2010BTA-6R8MCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRN2010BTA-6R8MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRN2010BTA-6R8M
Opis
FIXED IND 6.8UH 900MA 576 MOHM
Szczegółowy opis
6.8 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 900 mA Maks. 576mOhm 0806 (2016 metryczne)
Modele EDA/CAD
SRN2010BTA-6R8M Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 576mOhm
Prod.
Q przy częst.
10 przy 1MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
37MHz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
800mA
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)