SRN2010BTA-5R6M
Numer produktu DigiKey
118-SRN2010BTA-5R6MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRN2010BTA-5R6MCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRN2010BTA-5R6MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRN2010BTA-5R6M
Opis
FIXED IND 5.6UH 1.1A 498 MOHM
Szczegółowy opis
5.6 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.1 A Maks. 498mOhm 0806 (2016 metryczne)
Modele EDA/CAD
SRN2010BTA-5R6M Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 498mOhm
Prod.
Q przy częst.
10 przy 1MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
40MHz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
850mA
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)