SRN1060-330M
Numer produktu DigiKey
SRN1060-330MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRN1060-330MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRN1060-330MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRN1060-330M
Opis
FIXED IND 33UH 3.15A 72 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 µH Częściowo osłonięte Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 3.15 A Maks. 72mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRN1060-330M Modele
Kategoria
Ekranowanie
Częściowo osłonięte
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 72mOhm
Seria
Q przy częst.
16 przy 2,52MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - rezonansu własnego
7MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,394" x 0,386" (10,00mm x 9,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
2,8A