SRF9045A-701Y
Numer produktu DigiKey
118-SRF9045A-701YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRF9045A-701YCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRF9045A-701YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRF9045A-701Y
Opis
CMC 7.5UH 5A 2LN 700OHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
7.5 µH @ 100 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 700 Ohms @ 100 MHz 5A DCR 10mOhm
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
10mOhm
Producent
Bourns Inc.
Napięcie znamionowe - prąd stały
80V
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Rozmiar / wymiar
0,354" x 0,276" (9,00mm x 7,00mm) (dł. x szer.)
Liczba linii
2
Wysokość (maks.)
0,177" (4,50mm)
Impedancja przy częstotliwości
700 Ohms @ 100 MHz
Obudowa / skrzynia
4-SMD
Indukcyjność przy częstotliwości
7.5 µH @ 100 kHz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
5A