SRF7035A-301Y
Numer produktu DigiKey
118-SRF7035A-301YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRF7035A-301YCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRF7035A-301YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRF7035A-301Y
Opis
CMC 4UH 5A 2LN 300OHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4 µH @ 100 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 300 Ohms @ 100 MHz 5A DCR 10mOhm
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
10mOhm
Producent
Bourns Inc.
Napięcie znamionowe - prąd stały
80V
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,236" (7,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Liczba linii
2
Wysokość (maks.)
0,138" (3,50mm)
Impedancja przy częstotliwości
300 Ohms @ 100 MHz
Obudowa / skrzynia
Orientacja pozioma, 4 J-Lead
Indukcyjność przy częstotliwości
4 µH @ 100 kHz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
5A