SRF4532TA-601Y
Numer produktu DigiKey
118-SRF4532TA-601YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRF4532TA-601YCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRF4532TA-601YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRF4532TA-601Y
Opis
CMC 1.7UH 600 OHM 2.5A SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.7 µH @ 100 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 600 Ohms @ 100 MHz 2,5A DCR 60mOhm
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
60mOhm
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Wysokość (maks.)
0,118" (3,00mm)
Impedancja przy częstotliwości
600 Ohms @ 100 MHz
Indukcyjność przy częstotliwości
1.7 µH @ 100 kHz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
2,5A