SRF4532TA-231Y
Numer produktu DigiKey
118-SRF4532TA-231YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRF4532TA-231YCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRF4532TA-231YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRF4532TA-231Y
Opis
CMC 0.85UH 230 OHM 3.5A SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
850 nH @ 100 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 230 Ohms @ 100 MHz 3,5A DCR 50mOhm
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
50mOhm
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Wysokość (maks.)
0,118" (3,00mm)
Impedancja przy częstotliwości
230 Ohms @ 100 MHz
Indukcyjność przy częstotliwości
850 nH @ 100 kHz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
3,5A