SRF4532-101Y
Numer produktu DigiKey
SRF4532-101YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRF4532-101YCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRF4532-101YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRF4532-101Y
Opis
CMC 100UH 200MA 2LN 5 KOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µH @ 100 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 5 kOhms @ 10 MHz 200mA DCR 8,9Ohm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRF4532-101Y Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
200mA
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
8,9Ohm
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Wysokość (maks.)
0,118" (3,00mm)
Impedancja przy częstotliwości
5 kOhms @ 10 MHz
Indukcyjność przy częstotliwości
100 µH @ 100 kHz