SRF4530A-510YH
Numer produktu DigiKey
118-SRF4530A-510YHTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRF4530A-510YHCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRF4530A-510YHDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRF4530A-510YH
Opis
CMC 51UH 230MA 2LN 3.5KOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
51 µH @ 100 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 3.5 kOhms @ 10 MHz 230mA DCR 1Ohm
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
1Ohm
Producent
Bourns Inc.
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia sygnału
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Liczba linii
2
Wysokość (maks.)
0,118" (3,00mm)
Impedancja przy częstotliwości
3.5 kOhms @ 10 MHz
Obudowa / skrzynia
Poziomo, 4 podkładki PC
Indukcyjność przy częstotliwości
51 µH @ 100 kHz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
230mA