SRF3225TAC-510Y
Numer produktu DigiKey
118-SRF3225TAC-510YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRF3225TAC-510YCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRF3225TAC-510YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRF3225TAC-510Y
Opis
CMC 51UH 200MA 2LN 2.6KOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
51 µH @ 100 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 2.6 kOhms @ 10 MHz 200mA DCR 700mOhm
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
700mOhm
Napięcie znamionowe - prąd stały
80V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
2.6 kOhms @ 10 MHz
Wysokość (maks.)
0,098" (2,50mm)
Indukcyjność przy częstotliwości
51 µH @ 100 kHz
Prąd znamionowy (maks.)
200mA