SRF3225TABG-101Y
Numer produktu DigiKey
118-SRF3225TABG-101YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRF3225TABG-101YCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRF3225TABG-101YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRF3225TABG-101Y
Opis
CMC 0.35UH 90 OHM 4A SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µH @ 100 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 3 kOhms @ 10 MHz 100mA DCR 3Ohm
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
3Ohm
Napięcie znamionowe - prąd stały
80V
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia sygnału
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,098" (3,30mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość (maks.)
0,098" (2,50mm)
Impedancja przy częstotliwości
3 kOhms @ 10 MHz
Obudowa / skrzynia
Poziomo, 4 podkładki PC
Indukcyjność przy częstotliwości
100 µH @ 100 kHz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
100mA