SRF3216-900Y
Numer produktu DigiKey
SRF3216-900YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRF3216-900YCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRF3216-900YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRF3216-900Y
Opis
CMC 400MA 2LN 90 OHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 90 Ohms @ 100 MHz 400mA DCR 300mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRF3216-900Y Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
300mOhm
Producent
Bourns Inc.
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Liczba linii
2
Wysokość (maks.)
0,087" (2,20mm)
Impedancja przy częstotliwości
90 Ohms @ 100 MHz
Obudowa / skrzynia
Poziomo, 4 podkładki PC
Prąd znamionowy (maks.)
400mA