SRF1360-600Y
Numer produktu DigiKey
118-SRF1360-600YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRF1360-600YCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRF1360-600YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRF1360-600Y
Opis
IND,12.4X10.2X5.4MM,60UH35%,2A
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
60 µH @ 100 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 600 Ohms @ 100 MHz 2A DCR 65mOhm
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
65mOhm
Producent
Bourns Inc.
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
0,488" x 0,402" (12,40mm x 10,20mm) (dł. x szer.)
Liczba linii
2
Wysokość (maks.)
0,224" (5,70mm)
Impedancja przy częstotliwości
600 Ohms @ 100 MHz
Obudowa / skrzynia
Poziome, poduszka 8 PC
Indukcyjność przy częstotliwości
60 µH @ 100 kHz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
2A