SRF1360-501Y
Numer produktu DigiKey
118-SRF1360-501YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRF1360-501YCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRF1360-501YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRF1360-501Y
Opis
IND,12.4X10.2X5.4MM,500UH35%,0.4
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
500 µH @ 100 kHz 4 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 1.2 kOhms @ 40 MHz 400mA DCR 300mOhm
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
300mOhm
Producent
Bourns Inc.
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
0,488" x 0,402" (12,40mm x 10,20mm) (dł. x szer.)
Liczba linii
4
Wysokość (maks.)
0,224" (5,70mm)
Impedancja przy częstotliwości
1.2 kOhms @ 40 MHz
Obudowa / skrzynia
Poziome, poduszka 8 PC
Indukcyjność przy częstotliwości
500 µH @ 100 kHz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
400mA