SRF1260-331M
Numer produktu DigiKey
SRF1260-331MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRF1260-331MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRF1260-331MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRF1260-331M
Opis
INDUCT ARRAY 2 COIL 330UH SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Ekranowany 2 Układ cewek indukcyjnych 1.32 mH Indukcyjność - połączenie szeregowe 330 µH Indukcyjność - połączenie równolegle Maks. 574mOhm Rezystancja dla prądu stałego (DCR) - układ równoległy 1.06 A Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRF1260-331M Modele
Kategoria
Prąd nasycenia - układ równoległy
1.22 A
Producent
Bourns Inc.
Prąd nasycenia - układ szeregowy
610 mA
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) - układ równoległy
Maks. 574mOhm
Digi-Reel®
Rezystancja stałoprądowa (DCR) - układ szeregowy
Maks. 2,29Ohm
Status części
Aktywny
Ekranowanie
Ekranowany
Liczba cewek
2
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Indukcyjność - połączenie równolegle
330 µH
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność - połączenie szeregowe
1.32 mH
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,492" x 0,492" (12,50mm x 12,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy - równoległy
1.06 A
Wysokość
0,244" (6,20mm)
Prąd znamionowy - szeregowy
530 mA