SRF0905A-652Y
Numer produktu DigiKey
SRF0905A-652YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRF0905A-652YCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRF0905A-652YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRF0905A-652Y
Opis
CMC 6.5MH 300MA 2LN SMD AEC-Q200
Szczegółowy opis
6.5 mH @ 100 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 5 kOhms @ 300 kHz 300mA DCR 1,05Ohm
Modele EDA/CAD
SRF0905A-652Y Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
1,05Ohm
Napięcie znamionowe - prąd stały
80V
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Rozmiar / wymiar
0,362" x 0,236" (9,20mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość (maks.)
0,248" (6,30mm)
Impedancja przy częstotliwości
5 kOhms @ 300 kHz
Indukcyjność przy częstotliwości
6.5 mH @ 100 kHz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
300mA