SRF0905A-471Y
Numer produktu DigiKey
SRF0905A-471YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRF0905A-471YCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRF0905A-471YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRF0905A-471Y
Opis
CMC 470UH 1.1A 2LN 1 KOHM SMD
Szczegółowy opis
470 µH @ 100 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 1 kOhms @ 2 MHz 1,1A DCR 140mOhm
Modele EDA/CAD
SRF0905A-471Y Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
1,1A
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
140mOhm
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
80V
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
0,362" x 0,236" (9,20mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość (maks.)
0,248" (6,30mm)
Impedancja przy częstotliwości
1 kOhms @ 2 MHz
Indukcyjność przy częstotliwości
470 µH @ 100 kHz