SRF0905A-400Y
Numer produktu DigiKey
SRF0905A-400YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRF0905A-400YCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRF0905A-400YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRF0905A-400Y
Opis
CMC 40UH 900MA 2LN SMD AEC-Q200
Szczegółowy opis
40 µH @ 1 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 800 Ohms @ 20 MHz 900mA DCR 250mOhm
Modele EDA/CAD
SRF0905A-400Y Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
250mOhm
Napięcie znamionowe - prąd stały
80V
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Rozmiar / wymiar
0,362" x 0,236" (9,20mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość (maks.)
0,248" (6,30mm)
Impedancja przy częstotliwości
800 Ohms @ 20 MHz
Indukcyjność przy częstotliwości
40 µH @ 1 kHz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
900mA