SRF0905A-251Y
Numer produktu DigiKey
SRF0905A-251YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRF0905A-251YCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRF0905A-251YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRF0905A-251Y
Opis
CMC 250UH 1.2A 2LN SMD AEC-Q200
Szczegółowy opis
250 µH @ 100 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 600 Ohms @ 3 MHz 1,2A DCR 130mOhm
Modele EDA/CAD
SRF0905A-251Y Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
130mOhm
Napięcie znamionowe - prąd stały
80V
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Rozmiar / wymiar
0,362" x 0,236" (9,20mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość (maks.)
0,248" (6,30mm)
Impedancja przy częstotliwości
600 Ohms @ 3 MHz
Indukcyjność przy częstotliwości
250 µH @ 100 kHz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
1,2A