SRF0905A-250Y
Numer produktu DigiKey
SRF0905A-250YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRF0905A-250YCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRF0905A-250YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRF0905A-250Y
Opis
CMC 25UH 1A 2LN 600 OHM SMD
Szczegółowy opis
25 µH @ 1 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 600 Ohms @ 20 MHz 1A DCR 160mOhm
Modele EDA/CAD
SRF0905A-250Y Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
1A
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
160mOhm
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
80V
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
0,362" x 0,236" (9,20mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość (maks.)
0,248" (6,30mm)
Impedancja przy częstotliwości
600 Ohms @ 20 MHz
Indukcyjność przy częstotliwości
25 µH @ 1 kHz