SRF0905A-100Y
Numer produktu DigiKey
SRF0905A-100YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRF0905A-100YCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRF0905A-100YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRF0905A-100Y
Opis
CMC 10UH 1.6A 2LN SMD AEC-Q200
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µH @ 1 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 200 Ohms @ 20 MHz 1,6A DCR 80mOhm
Modele EDA/CAD
SRF0905A-100Y Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
80mOhm
Napięcie znamionowe - prąd stały
80V
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Rozmiar / wymiar
0,362" x 0,236" (9,20mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość (maks.)
0,248" (6,30mm)
Impedancja przy częstotliwości
200 Ohms @ 20 MHz
Indukcyjność przy częstotliwości
10 µH @ 1 kHz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
1,6A