SRF0905-102Y
Numer produktu DigiKey
SRF0905-102YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRF0905-102YCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRF0905-102YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRF0905-102Y
Opis
CMC 1MH 800MA 2LN 1.5 KOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 mH @ 100 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 1.5 kOhms @ 1 MHz 800mA DCR 310mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRF0905-102Y Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
800mA
Producent
Bourns Inc.
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
310mOhm
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
80V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia sygnału
Rozmiar / wymiar
0,362" x 0,236" (9,20mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Liczba linii
2
Wysokość (maks.)
0,209" (5,30mm)
Impedancja przy częstotliwości
1.5 kOhms @ 1 MHz
Obudowa / skrzynia
Poziomo, 4 podkładki PC
Indukcyjność przy częstotliwości
1 mH @ 100 kHz