SRF0703A-680M
Numer produktu DigiKey
SRF0703A-680MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRF0703A-680MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRF0703A-680MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRF0703A-680M
Opis
INDUCT ARRAY 2 COIL 68UH SMD
Szczegółowy opis
Ekranowany 2 Układ cewek indukcyjnych 289.3 µH Indukcyjność - połączenie szeregowe 68 µH Indukcyjność - połączenie równolegle Maks. 507mOhm Rezystancja dla prądu stałego (DCR) - układ równoległy 890 mA Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRF0703A-680M Modele
Prąd nasycenia - układ szeregowy
480 mA
Maks. 507mOhm
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) - układ szeregowy
Maks. 1,92Ohm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Indukcyjność - połączenie równolegle
68 µH
Indukcyjność - połączenie szeregowe
289.3 µH
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,299" x 0,299" (7,60mm x 7,60mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy - równoległy
890 mA
Wysokość
0,142" (3,60mm)
Prąd znamionowy - szeregowy
444 mA
Bazowy numer produktu
Prąd nasycenia - układ równoległy
960 mA