SRF0703A-330M
SRF0703A-330M
Bourns Magnetic Capabilities
SRF0703A-330M
Numer produktu DigiKey
SRF0703A-330MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRF0703A-330MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRF0703A-330MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRF0703A-330M
Opis
INDUCT ARRAY 2 COIL 33UH SMD
Szczegółowy opis
Ekranowany 2 Układ cewek indukcyjnych 140.5 µH Indukcyjność - połączenie szeregowe 33 µH Indukcyjność - połączenie równolegle Maks. 240mOhm Rezystancja dla prądu stałego (DCR) - układ równoległy 1.31 A Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRF0703A-330M Modele
Prąd nasycenia - układ szeregowy
680 mA
Maks. 240mOhm
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) - układ szeregowy
Maks. 1Ohm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Indukcyjność - połączenie równolegle
33 µH
Indukcyjność - połączenie szeregowe
140.5 µH
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,299" x 0,299" (7,60mm x 7,60mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy - równoległy
1.31 A
Wysokość
0,142" (3,60mm)
Prąd znamionowy - szeregowy
653 mA
Bazowy numer produktu
Prąd nasycenia - układ równoległy
1.35 A