SRF0703A-220M
Numer produktu DigiKey
SRF0703A-220MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRF0703A-220MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRF0703A-220MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRF0703A-220M
Opis
INDUCT ARRAY 2 COIL 22UH SMD
Szczegółowy opis
Ekranowany 2 Układ cewek indukcyjnych 89.5 µH Indukcyjność - połączenie szeregowe 22 µH Indukcyjność - połączenie równolegle Maks. 150mOhm Rezystancja dla prądu stałego (DCR) - układ równoległy 1.62 A Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRF0703A-220M Modele
Prąd nasycenia - układ szeregowy
830 mA
Maks. 150mOhm
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) - układ szeregowy
Maks. 620mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Indukcyjność - połączenie równolegle
22 µH
Indukcyjność - połączenie szeregowe
89.5 µH
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,299" x 0,299" (7,60mm x 7,60mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy - równoległy
1.62 A
Wysokość
0,142" (3,60mm)
Prąd znamionowy - szeregowy
811 mA
Bazowy numer produktu
Prąd nasycenia - układ równoległy
1.67 A