SRF0703A-220M | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SRF0703A-220M |
Opis | INDUCT ARRAY 2 COIL 22UH SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 31 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Ekranowany 2 Układ cewek indukcyjnych 89.5 µH Indukcyjność - połączenie szeregowe 22 µH Indukcyjność - połączenie równolegle Maks. 150mOhm Rezystancja dla prądu stałego (DCR) - układ równoległy 1.62 A Niestandardowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | SRF0703A-220M Modele |
Kategoria | Prąd nasycenia - układ szeregowy 830 mA |
Producent Bourns Inc. | Rezystancja stałoprądowa (DCR) - układ równoległy Maks. 150mOhm |
Seria | Rezystancja stałoprądowa (DCR) - układ szeregowy Maks. 620mOhm |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Ekranowanie Ekranowany |
Status części Aktywny | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Liczba cewek 2 | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Indukcyjność - połączenie równolegle 22 µH | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Indukcyjność - połączenie szeregowe 89.5 µH | Obudowa / skrzynia Niestandardowe |
Tolerancja ±20% | Rozmiar / wymiar 0,299" x 0,299" (7,60mm x 7,60mm) (dł. x szer.) |
Prąd znamionowy - równoległy 1.62 A | Wysokość 0,142" (3,60mm) |
Prąd znamionowy - szeregowy 811 mA | Bazowy numer produktu |
Prąd nasycenia - układ równoległy 1.67 A |