SRF0703A-101M
SRF0703A-101M
Bourns Magnetic Capabilities
SRF0703A-101M
Numer produktu DigiKey
SRF0703A-101MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRF0703A-101MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRF0703A-101MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRF0703A-101M
Opis
INDUCT ARRAY 2 COIL 100UH SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Ekranowany 2 Układ cewek indukcyjnych 397.6 µH Indukcyjność - połączenie szeregowe 100 µH Indukcyjność - połączenie równolegle Maks. 715mOhm Rezystancja dla prądu stałego (DCR) - układ równoległy 730 mA Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRF0703A-101M Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prąd nasycenia - układ szeregowy
390 mA
Producent
Bourns Inc.
Rezystancja stałoprądowa (DCR) - układ równoległy
Maks. 715mOhm
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) - układ szeregowy
Maks. 2,64Ohm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Ekranowanie
Ekranowany
Status części
Aktywny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Liczba cewek
2
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Indukcyjność - połączenie równolegle
100 µH
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność - połączenie szeregowe
397.6 µH
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,299" x 0,299" (7,60mm x 7,60mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy - równoległy
730 mA
Wysokość
0,142" (3,60mm)
Prąd znamionowy - szeregowy
367 mA
Bazowy numer produktu
Prąd nasycenia - układ równoległy
790 mA