SRF0602-470Y
Numer produktu DigiKey
SRF0602-470YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRF0602-470YCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRF0602-470YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRF0602-470Y
Opis
CMC 47UH 300MA 2LN 140 OHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µH @ 10 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 140 Ohms @ 4 MHz 300mA DCR 160mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRF0602-470Y Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
300mA
Producent
Bourns Inc.
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
160mOhm
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia sygnału
Rozmiar / wymiar
0,256" x 0,142" (6,50mm x 3,60mm) (dł. x szer.)
Liczba linii
2
Wysokość (maks.)
0,071" (1,80mm)
Impedancja przy częstotliwości
140 Ohms @ 4 MHz
Obudowa / skrzynia
Poziomo, 4 podkładki PC
Indukcyjność przy częstotliwości
47 µH @ 10 kHz