SRF0602-221Y
Numer produktu DigiKey
SRF0602-221YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRF0602-221YCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRF0602-221YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRF0602-221Y
Opis
CMC 220UH 300MA 2LN 600 OHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 µH @ 10 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 600 Ohms @ 3 MHz 300mA DCR 280mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRF0602-221Y Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
300mA
Producent
Bourns Inc.
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
280mOhm
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia sygnału
Rozmiar / wymiar
0,256" x 0,142" (6,50mm x 3,60mm) (dł. x szer.)
Liczba linii
2
Wysokość (maks.)
0,071" (1,80mm)
Impedancja przy częstotliwości
600 Ohms @ 3 MHz
Obudowa / skrzynia
Poziomo, 4 podkładki PC
Indukcyjność przy częstotliwości
220 µH @ 10 kHz