SRF0504-351Y | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SRF0504-351Y |
Opis | CMC 1.1UH 2A 2LN 350 OHM SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 18 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 1.1 µH @ 100 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 350 Ohms @ 100 MHz 2A DCR 40mOhm |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | SRF0504-351Y Modele |
Kategoria | Prąd znamionowy (maks.) 2A |
Producent Bourns Inc. | Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.) 40mOhm |
Seria | Napięcie znamionowe - prąd stały 50V |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Typ filtra Linia sygnału | Rozmiar / wymiar 0,205" x 0,197" (5,20mm x 5,00mm) (dł. x szer.) |
Liczba linii 2 | Wysokość (maks.) 0,189" (4,80mm) |
Impedancja przy częstotliwości 350 Ohms @ 100 MHz | Obudowa / skrzynia Poziomo, 4 podkładki PC |
Indukcyjność przy częstotliwości 1.1 µH @ 100 kHz | Bazowy numer produktu |