SRF0504-102Y
Numer produktu DigiKey
SRF0504-102YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRF0504-102YCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRF0504-102YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRF0504-102Y
Opis
CMC 2.7UH 1.5A 2LN 1 KOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.7 µH @ 100 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 1 kOhms @ 100 MHz 1,5A DCR 60mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRF0504-102Y Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
1,5A
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
60mOhm
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,205" x 0,197" (5,20mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość (maks.)
0,189" (4,80mm)
Impedancja przy częstotliwości
1 kOhms @ 100 MHz
Obudowa / skrzynia
Poziomo, 4 podkładki PC
Indukcyjność przy częstotliwości
2.7 µH @ 100 kHz