SRF0502-501Y
Numer produktu DigiKey
118-SRF0502-501YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRF0502-501YCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRF0502-501YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRF0502-501Y
Opis
CMC 1.1UH 4A 2LN 500 OHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.1 µH @ 100 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 500 Ohms @ 100 MHz 4A DCR 30mOhm
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
30mOhm
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,197" (5,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość (maks.)
0,098" (2,50mm)
Impedancja przy częstotliwości
500 Ohms @ 100 MHz
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe, 4 odprowadzenia
Indukcyjność przy częstotliwości
1.1 µH @ 100 kHz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
4A