SRF0502-251Y
Numer produktu DigiKey
118-SRF0502-251YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRF0502-251YCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRF0502-251YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRF0502-251Y
Opis
CMC 550NH 5MA 2LN 250 OHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
550 nH @ 100 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 250 Ohms @ 100 MHz 5mA DCR 20mOhm
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
20mOhm
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,197" (5,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość (maks.)
0,098" (2,50mm)
Impedancja przy częstotliwości
250 Ohms @ 100 MHz
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe, 4 odprowadzenia
Indukcyjność przy częstotliwości
550 nH @ 100 kHz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
5mA