SRF0502-142Y
Numer produktu DigiKey
118-SRF0502-142YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRF0502-142YCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRF0502-142YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRF0502-142Y
Opis
CMC 2.6UH 1.5MA 2LN 1.4 KOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.6 µH @ 100 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 1.4 kOhms @ 100 MHz 1,5mA DCR 55mOhm
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
55mOhm
Producent
Bourns Inc.
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia sygnału
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,197" (5,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Liczba linii
2
Wysokość (maks.)
0,098" (2,50mm)
Impedancja przy częstotliwości
1.4 kOhms @ 100 MHz
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe, 4 odprowadzenia
Indukcyjność przy częstotliwości
2.6 µH @ 100 kHz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
1,5mA