SRE6603-332M jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Eaton - Electronics Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
3.3 mH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 80 mA Maks. 11Ohm Niestandardowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SRE6603-332M
Numer produktu DigiKey
SRE6603-332M-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SRE6603-332M
Opis
FIXED IND 3.3MH 80MA 11 OHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRE6603-332M Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 11Ohm
Seria
Q przy częst.
50 przy 100kHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Częstotliwość - rezonansu własnego
1MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-25°C - 105°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,260" x 0,175" (6,60mm x 4,45mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,115" (2,92mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
24mA