SMLJ24CA
Numer produktu DigiKey
SMLJ24CABTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMLJ24CABCT-ND - Taśma cięta (CT)
SMLJ24CABDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMLJ24CA
Opis
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMC
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
38,9V Zacisk 77,2A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Modele EDA/CAD
SMLJ24CA Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
77,2A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
24V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
26,7V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
38,9V