SMF4C36AH-Q
Numer produktu DigiKey
118-SMF4C36AH-QTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SMF4C36AH-QCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SMF4C36AH-QDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMF4C36AH-Q
Opis
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DFN3419
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
58,1V Zacisk 6,9A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DFN3419
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
400W
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Seria
Zastosowania
Telekomunikacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
36V
Obudowa / skrzynia
2-SMD, brak odprowadzenia
Napięcie - przebicia (min.)
40V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
58,1V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
6,9A