SMF4C28AH-Q
Numer produktu DigiKey
118-SMF4C28AH-QTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SMF4C28AH-QCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SMF4C28AH-QDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMF4C28AH-Q
Opis
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DFN3419
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
45,4V Zacisk 8,8A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DFN3419
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
400W
Zastosowania
Telekomunikacja
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
28V
Obudowa / skrzynia
2-SMD, brak odprowadzenia
Napięcie - przebicia (min.)
31,1V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
45,4V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
8,8A