SMCJ36CA-Q
Numer produktu DigiKey
118-SMCJ36CA-QTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SMCJ36CA-QCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SMCJ36CA-QDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ36CA-Q
Opis
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
58,1V Zacisk 25,9A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMCJ36CA-Q Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
25,9A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
36V
Napięcie - przebicia (min.)
40V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
58,1V