SMBJ85CA | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SMBJ85CA |
Opis | TVS DIODE 85VWM 137VC DO214AA |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 29 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 137V Zacisk 4,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMB) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | SMBJ85CA Modele |
Kategoria | Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs) 4,4A |
Prod. | Moc - szczytowa impulsu 600W |
Seria | Zabezpieczenie linii zasilającej Brak |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania Przeznaczenie ogólne |
Status części Aktywny | Temperatura robocza -55°C - 150°C (TJ) |
Typ Zener | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Kanały dwukierunkowe 1 | Obudowa / skrzynia DO-214AA, SMB |
Napięcie - wsteczne robocze (typ.) 85V | Obudowa dostawcy urządzenia |
Napięcie - przebicia (min.) 94,4V | Bazowy numer produktu |
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp 137V |