SMBJ28CA
Numer produktu DigiKey
SMBJ28CABTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMBJ28CABCT-ND - Taśma cięta (CT)
SMBJ28CABDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ28CA
Opis
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
45,4V Zacisk 13,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMB)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMBJ28CA Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
13,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
28V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
31,1V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
45,4V