SMAJ58CA
Numer produktu DigiKey
SMAJ58CABTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMAJ58CABCT-ND - Taśma cięta (CT)
SMAJ58CABDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ58CA
Opis
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
93,6V Zacisk 4,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Modele EDA/CAD
SMAJ58CA Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
4,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
400W
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
58V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
64,4V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
93,6V