SMAJ36CA
Numer produktu DigiKey
SMAJ36CABTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMAJ36CABCT-ND - Taśma cięta (CT)
SMAJ36CABDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ36CA
Opis
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
58,1V Zacisk 6,9A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Modele EDA/CAD
SMAJ36CA Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
6,9A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
400W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
36V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
40V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
58,1V