SMAJ22CA-Q
Numer produktu DigiKey
118-SMAJ22CA-QTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SMAJ22CA-QCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SMAJ22CA-QDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ22CA-Q
Opis
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
35,5V Zacisk 11,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMAJ22CA-Q Modele
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
400W
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Seria
Zastosowania
Telekomunikacja
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
22V
Napięcie - przebicia (min.)
24,4V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
35,5V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
11,3A