SMAJ18CA-Q
Numer produktu DigiKey
118-SMAJ18CA-QTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SMAJ18CA-QCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SMAJ18CA-QDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ18CA-Q
Opis
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
29,2V Zacisk 13,7A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMAJ18CA-Q Modele
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
400W
Zastosowania
Telekomunikacja
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
18V
Napięcie - przebicia (min.)
20V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
29,2V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
13,7A