SMA6J64A-Q
Numer produktu DigiKey
118-SMA6J64A-QTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMA6J64A-Q
Opis
TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AC
Szczegółowy opis
103V Zacisk 5,9A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
600W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
64V
Napięcie - przebicia (min.)
71,1V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
103V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
5,9A